Ranking kredytów rodzina na swoim

Ranking kredytów Rodzina Na Swoim – aktualne rankingi kredytów oferowanych przez banki. W tym dziale przedstawiamy systematycznie informacje związane z kredytami mieszkaniowymi rodzina na swoim i ich kosztami: oprocentowania, prowizji, itp.

Ranking kredytów Rodzina na swoim – Maj 2011

Kredyt hipoteczny z dopłatą rządową dalej cieszy się niesłabnącą popularnością, wzięło już go ponad 100 tys. kredytobiorców. Program “Rodzina na swoim” wprowadzono w styczniu 2007 r. Jego pierwotnym celem jest pomoc młodym małżeństwom, oraz osobom które samotnie wychowują dziecko, w zdobyciu mieszkania bądź nowego domu. Najważniejsze cechy programu “Rodzina na swoim” – Z programu rodzina read more »

Ranking kredytów hipotecznych rodzina na swoim

Kredyt hipoteczny z programu “rodzina na swoim” wzięło już ponad 100 tys. kredytobiorców. Po kredyt z rządową dopłatą mogą sięgać tylko małżeństwa i osoby samotnie wychowujące dziecko, a dom lub mieszkanie musi spełnić kryterium cenowe. Powierzchnia mieszkania, które możemy kupić w ramach programu rodzina na swoim, nie może przekraczać 75 metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia budynku read more »

Kontakt   O Nas   Polityka Prywatności

Copyright 2010-2011 Tani Kredyt Hipoteczny