Kredyt Mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy w promocji? Tylko w pakiecie

Ciężko nam jest dostać kredyt mieszkaniowy bez innych dodatków typu: konto osobiste, ubezpieczenie, karta kredytowa. Jednak jeśli już nam się to uda to tylko z podwyższoną marżą kredytu. Banki uważają że kredyt hipoteczny bez dodatkowych produktów jest bardzo łatwo zaciągnąć. Jednak czy naprawdę warto? Po przeanalizowaniu ofert 20 banków okazuje się że w prawie co read more »

Kredyt mieszkaniowy najtańszy tylko po negocjacji

Kredyt mieszkaniowy to nie małe wyzwanie. Oferta banku i warunki na jakie się zgadzamy przy podpisaniu umowy często okazują się lekko niesprawiedliwe dla klienta. Dlatego ubiegając się o kredyt powinniśmy pamiętać o ważnym elemencie – negocjacji jego kosztów. Gdzie są te elastyczne części które możemy negocjować? Prowizja, marża, wszelkiego rodzaju inne opłaty typu: opłata za read more »

Kredyt mieszkaniowy - jak na nim zaoszczędzić czyli tzw. kredyt ekologiczny i ekologia w finansach.

W 2007 roku dotknął nas wszystkich ogólnoświatowy kryzys ekonomiczny rynku finansowego i bankowego. Z dnia na dzień otrzymanie kredytu mieszkaniowego graniczyło z cudem przez co marzenie o własnym lokum musieliśmy odłożyć do szuflady. Na szczęście dziś zaczyna wiele się zmieniać. W ostatnim czasie na rynku kredytów mieszkaniowych widać poruszenie. Banki obniżają marże by klienci płacili niższe raty. read more »

Kontakt   O Nas   Polityka Prywatności

Copyright 2010-2011 Tani Kredyt Hipoteczny