Kredyty Mieszkaniowe

Kredyty mieszkaniowe a system bankowy

Kredyty mieszkaniowe to jedne z najważniejszych produktów bankowych. Ubiegając się po kredyt mieszkaniowy warto znać mechanizm bankowy. Banki, zarówno te z tradycyjnymi placówkami jak i wirtualne, na dobre wpisały się w krajobraz naszej gospodarki. Bank to firma która zajmuje się różnego rodzaju operacjami pieniężnymi, główną rolą jest zbieranie wolnych środków pieniężnych pochodzących od przedsiębiorców, instytucji, read more »

Kredyt w euro czy złotówkach 2011

W obecnej sytuacji kredyty mieszkaniowe w euro mogą okazać się bardzo dobrą inwestycją. W dystansie istnieje duże prawdopodobieństwo że euro będzie albo na podobnym poziomie w stosunku do złotówki albo może się nawet osłabić. Jeżeli gospodarka jest silna to silną ma walutę. W tej chwili to co dzieje się w Eurolandzie nie pozwala na to read more »

Kredyty mieszkaniowe zmiany: niska marża

Marże kredytów zaczynają ponownie wracać do poziomów przed kryzysowych czyli w okolicach jednego procenta. Na kredyty mieszkaniowe z takimi marżami klienci muszą jednak sobie zapracować czyli zapłacić. Jak wielu ekspertów wskazuje raczej nie ma szans byśmy dostali marże poniżej jednego punktu procentowego bez jakiegoś -na przykład- dodatkowego obowiązkowego ubezpieczenia. W taki sposób banki odbijają sobie read more »

Kontakt   O Nas   Polityka Prywatności

Copyright 2010-2011 Tani Kredyt Hipoteczny