Ranking kredytów hipotecznych

Ranking kredytów hipotecznych – aktualne rankingi kredytów oferowanych przez banki. Rankingi kredytów hipotecznych w EUR, PLN i CHF. W tym dziale przedstawiamy systematycznie informacje związane z kredytami hipotecznymi i ich kosztami: oprocentowania, prowizji, itp. Jak również rankingi banków z punktu widzenia kredytobiorcy, czyli gdzie można liczyć na kredyt w wysokiej kwocie, który bank oceni nam wysoką zdolność kredytową, oraz – ogólnie – kto zaoferuje najatrakcyjniejszą ofertę cenową.

Ranking kredytów hipotecznych – Marzec 2012

Kredyty hipoteczne w Marcu, jak i poprzednich miesiącach, dalej niełatwo dostać. Banki nadal zaostrzają wymogi w zakresie wyliczania zdolności kredytowej, przy jednoczesnym zwężaniu ofert dostępnych kredytów. Kredyty na mieszkanie w PLN to jak na razie jedyna kategoria w której kredytobiorcy mają możliwość atrakcyjnego porównania i wyboru. Poniżej, przedstawiamy rankingi kredytów hipotecznych na Marzec 2012 roku, read more »

Ranking kredytów hipotecznych – Czerwiec 2011

Kredyty hipoteczne w złotych to najpopularniejsze kredyty jakie zaciągają Polacy – wynika z najnowszego raportu Invigo. W sumie w I kwartale 2011 r. około 80 proc. wartości portfela kredytów hipotecznych stanowiły kredyty w PLN. Dla porównania, w portfelu udzielonych kredytów, jedynie 13,2 proc. stanowiły kredyty w EUR. Invigo przeanalizowało najlepsze propozycje kredytów hipotecznych na czerwiec read more »

Kredyt hipoteczny z najniższą marżą

Banki obniżają marże kredytów hipotecznych tym samym chcąc skusić klienta do skorzystania z dodatkowych produktów finansowych. Jak już ogólnie wiadomo nie zawsze jest to korzystne. Klient ubiegający się o kredyt hipoteczny bardzo rzadko wychodzi z banku z tzw. ‘gołym kredytem.’ Większość banków obniża marże kredytu w zamian za założenie konta osobistego, skorzystanie z oferowanej przez read more »

Oprocentowanie i marże kredytów hipotecznych Maj 2011

W kwietniu marże kredytów hipotecznych zostały atrakcyjnie obniżone. Największe obniżki, czyli 0,3 p.p., wprowadziły Polbank i Bank Nordea. Gospodarczy Bank Wielkopolski oraz Kredyt Bank wprowadziły odpowiednio obniżki o 0,2 p.p. Jednak nadal niewiele z banków oferuje marże na poziomie 1% lub niższą. Jak wskazuje wspólny raport Metrohouse, Szybko.pl i Expandera – w maju najniższe oprocentowanie read more »

Ranking kredytów hipotecznych – maj 2011

Kredyty hipoteczne wiosną rosną w popularność. Na rynku rozpoczął się nowy sezon więc banki postanowiły uzupełnić swoje oferty w coraz to nowsze promocje. Internetowy pośrednik hipoteczny, Invigo, opracował ranking najlepszych ofert kredytów hipotecznych na maj 2011 r. Ranking jest opracowany na podstawie ofert dla klienta w wieku 30 lat który szuka kredytu na mieszkanie o read more »

Kredyty hipoteczne – ranking zdolności kredytowej

Kredyty hipoteczne niełatwo zaciągnąć. Najczęstsze odmowy udzielenia kredytu, na wymaganą przez nas kwotę, wiążą się z posiadaniem niskiej zdolności kredytowej. Banki różnią się w sposobie obliczania zdolności kredytowej – w niektórych przypadkach różnica w możliwej do uzyskania kwoty potrafi sięgnąć aż trzysta tysięcy złotych. Dla singla który zarabia 3,5 tys. zł. netto wysoka kwota kredytu read more »

Kontakt   O Nas   Polityka Prywatności

Copyright 2010-2012 Tani Kredyt Hipoteczny