Rodzina Na Swoim Aktualności

Aktualności – najnowsze wiadomości dotyczące programu Rodzina na swoim. W tym miejscu znajdziesz najświeższe aktualności oraz zmiany w rządowym programie dopłat do kredytów mieszkaniowych.

Kredyty hipoteczne promocje – Bank BGŻ

Kredyty hipoteczne banku BGŻ na promocyjnych warunkach aż do końca lipca. Bank BGŻ przedłuża promocję, polegającą na obniżeniu marży kredytów hipotecznych i budowlanych. W ramach aktualnej promocji kredytobiorcy z dobrą historią kredytową mogą liczyć na atrakcyjną marżę (obniżoną nawet do 0,95 proc., z RRSO od 5,5 proc.), oraz na 0% prowizji – jeśli posiadają lub read more »

Rodzina na swoim w jakim banku najlepiej? – maj 2011

Rodziny starające się o kredyt mieszkaniowy z dopłatą rządową najczęściej zastanawiają się ile muszą zarabiać aby taki kredyt uzyskać. W ramach rządowego programu rodzina na swoim młode małżeństwa oraz osoby samotnie wychowujące dziecko mogą liczyć na państwowe dopłaty (nawet 50%) do odsetek kredytów hipotecznych przez pierwsze osiem lat spłaty tych kredytów. Przedmiotem kredytowania kredytu preferencyjnego read more »

Ranking kredytów Rodzina na swoim – Maj 2011

Kredyt hipoteczny z dopłatą rządową dalej cieszy się niesłabnącą popularnością, wzięło już go ponad 100 tys. kredytobiorców. Program “Rodzina na swoim” wprowadzono w styczniu 2007 r. Jego pierwotnym celem jest pomoc młodym małżeństwom, oraz osobom które samotnie wychowują dziecko, w zdobyciu mieszkania bądź nowego domu. Najważniejsze cechy programu “Rodzina na swoim” – Z programu rodzina read more »

Ranking kredytów hipotecznych rodzina na swoim

Kredyt hipoteczny z programu “rodzina na swoim” wzięło już ponad 100 tys. kredytobiorców. Po kredyt z rządową dopłatą mogą sięgać tylko małżeństwa i osoby samotnie wychowujące dziecko, a dom lub mieszkanie musi spełnić kryterium cenowe. Powierzchnia mieszkania, które możemy kupić w ramach programu rodzina na swoim, nie może przekraczać 75 metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia budynku read more »

Rodzina na swoim – do kiedy?

Kredyty hipoteczne z finansowym wsparciem państwa mają dobiec końca. W przyszłym tygodniu sejmowa podkomisja zajmie się projektem zmian w programie “rodzina na swoim”. Na główne założenia rządowej propozycji składają się przede wszystkim: ograniczenie programu rodzina na swoim do rynku pierwotnego, ograniczenie wieku kredytobiorców do 35 lat, ograniczenie przyjmowania wniosków do dnia 31 grudnia 2012 roku, read more »

Rodzina na swoim – ponowne zmiany

Najprawdopodobniej to już ostatni moment żeby skorzystać z programu rodzina na swoim. Prace nad programem w parlamencie trwają i wygląda na to że końcówka roku będzie stopniowym wygaszaniem tego programu. Na główne założenia rządowej propozycji składają się przede wszystkim: ograniczenie programu rodzina na swoim do rynku pierwotnego, ograniczenie wieku kredytobiorców do 35 lat, oraz znacząca read more »

Rodzina na swoim a rynek wtórny

Rodzina na swoim to do niedawna jedno z najpopularniejszych rozwiązań przy wyborze kredytu mieszkaniowego. Zmiany wprowadzone do programu przez rząd wykluczą dofinansowanie mieszkań na rynku wtórnym. Mieszkania używane w blokach z wielkiej płyty, prawdopodobnie w pierwszej kolejności, stracą swoją wartość. Gdy nie będzie można ich kupić z rządowym dofinansowaniem spadnie też ich atrakcyjność na rynku. read more »

Kredyt walutowy czy rodzina na swoim

Komisja Nadzoru Finansowego robi wszystko by wyeliminować z Polski tak popularne kredyty walutowe. Dziś jest ich ponad 300 tysięcy a suma zadłużenia wynosi ponad 165 miliardów złotych czyli niemal dwukrotnie więcej niż kredytów hipotecznych w złotówkach. Zdaniem części ekonomistów w przypadku kolejnego zamieszania na rynku finansowym oraz mieszkaniowym może to wywrócić nasz system bankowy. Z read more »

Rodzina na swoim czyli małżeństwo przyspieszone

Jedni pobierają się z miłości i hołdują tradycje. Inni z miłości ale też z myślą że związek małżeński ułatwi im życie. “Chcemy jeszcze skorzystać z kredytu rodzina na swoim dlatego załatwiamy te sprawy dużo wcześniej” – twierdzą młode pary. W urzędach stanu cywilnego tylko w tym roku zdecydowanie więcej par zgłosiło się z przyspieszeniem terminu read more »

Kogo stać na kredyt hipoteczny?

Kogo w tej chwili w Polsce stać na kredyt hipoteczny to pytanie które nurtuje wielu ekspertów. Jak już wiadomo skuteczne otrzymanie pozwolenia kredytowego zależy głównie od dwóch czynników: czy ma się własne oszczędności i czy jest się w stanie udowodnić bankowi posiadanie wkładu własnego – wkładu na poziomie minimum dziesięć (najlepiej dwadzieścia) procent. Średnie dochody read more »

Kontakt   O Nas   Polityka Prywatności

Copyright 2010-2011 Tani Kredyt Hipoteczny