Kredyty hipoteczne promocje – Bank BGŻ

Kredyty hipoteczne banku BGŻ na promocyjnych warunkach aż do końca lipca. Bank BGŻ przedłuża promocję, polegającą na obniżeniu marży kredytów hipotecznych i budowlanych.

W ramach aktualnej promocji kredytobiorcy z dobrą historią kredytową mogą liczyć na atrakcyjną marżę (obniżoną nawet do 0,95 proc., z RRSO od 5,5 proc.), oraz na 0% prowizji – jeśli posiadają lub zdecydują się otworzyć konto osobiste. Ponadto, klient banku BGŻ, aby otrzymać kredyt hipoteczny z obniżonej marżą, musi w zamian skorzystać z dodatkowych produktów banku: konta osobistego w Planie Aktywnym (miesięczne wpływy min. 2 tys. zł), karty kredytowej i ubezpieczenia od nieruchomości.

Promocyjna oferta trwa do 31 lipca br. i mogą z niej skorzystać także osoby zainteresowane kredytem z rządowymi dopłatami ’Rodzina na swoim.’

Informacje dodatkowe:
Kredyt mieszkaniowy w Banku BGŻ to: długi okres kredytowania (do 40 lat), kredyt udzielany do 100% wartości nieruchomości, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń, oraz możliwość skorzystania z karencji w spłacie kapitału nawet do 30 miesięcy.

źródło: Bank BGŻ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kontakt   O Nas   Polityka Prywatności

Copyright 2010-2011 Tani Kredyt Hipoteczny