Rodzina na swoim – ponowne zmiany

Najprawdopodobniej to już ostatni moment żeby skorzystać z programu rodzina na swoim. Prace nad programem w parlamencie trwają i wygląda na to że końcówka roku będzie stopniowym wygaszaniem tego programu. Na główne założenia rządowej propozycji składają się przede wszystkim: ograniczenie programu rodzina na swoim do rynku pierwotnego, ograniczenie wieku kredytobiorców do 35 lat, oraz znacząca obniżka limitów cenowych.

Program rodzina na swoim był dużą pomocą dla rynku nieruchomości w Polsce. Deweloperze chcą maksymalnie wykorzystać czas jaki został w tym programie, dlatego coraz więcej projektów oferuje mieszkania z których mogą skorzystać młode małżeństwa. Limit cenowy który będzie obowiązywał jest znacznie podwyższony i na przykład dla Warszawy wzrósł prawie o jedną czwartą w porównaniu z końcem zeszłego roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kontakt   O Nas   Polityka Prywatności

Copyright 2010-2011 Tani Kredyt Hipoteczny