Dni otwarte kredytów hipotecznych w Citi Handlowy

Citi Handlowy organizuje dni hipoteki czyli program dni otwartych kredytów hipotecznych gdzie bank umożliwia klientowi spotkanie się w jednym miejscu z doradcami finansowymi, przedstawicielami lokalnych agencji i biur nieruchomości, oraz agentami firm deweloperskich.

“Dni Hipotek” odbędą się na przełomie maja i czerwca w czterech oddziałach banku: Łódź ul. Karskiego 5 (21 maja), Bydgoszcz ul. Jagielońska 21 (25 maja), Lublin ul. Krakowskie Przedmieście 55 (27 maja), Warszawa ul. Polna 11 (2 czerwca).

W programie będzie uczestniczyć kilkadziesiąt lokalnych partnerów banku w tym m.in. małe firmy deweloperskie oraz agencje nieruchomości. W ten sposób klienci będą mogli nie tylko skorzystać z usług doradców finansowych, ale także zapoznać się z lokalnymi ofertami na rynku nieruchomości.

Osoby ubiegające się o kredyt hipoteczny w Citi Handlowy mogą liczyć na zerową prowizje za udzielenie kredytu, marże od 1% (pod warunkiem że skorzystają z innych produktów banku), oraz wypłatę kredytu w 14 dni. Bank udziela kredyt w PLN do 90% wartości nieruchomości. Okres kredytowania to nie dłużej niż 35 lat z możliwością wcześniejszej spłaty kredytu po upływie 3 lat od jego uruchomienia. Oferta z powyższymi atutami ważna do 31 maja br.

Źródło: Citi Handlowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kontakt   O Nas   Polityka Prywatności

Copyright 2010-2011 Tani Kredyt Hipoteczny